Rodinný dům, Pyšely poz. 1470m22

Cena: info kancelář

Praha východ - Pyšely, ul. LetnáPopis

PROGRESS Vám nabízí k prodeji velmi hezký, rodinný dům nacházející se na pozemku o velikosti 1.470 m2 v klidné části původní zástavby města Pyšely. Rodinný dům je určen k rekonstrukci.

Pozemek se sestává ze dvou parcel, stavební parcely o výměře 1.058 m2 – zahrada a pozemek o výměře 412 m2 – zastavěná část, jejíž součástí je i stavba rodinného domu.
Na pozemku jsou vzrostlé ovocné a okrasné stromy a keře. Nemovitost má vlastní přípojku elektřiny a kanalizace. Možnost připojení na obecní vodovod a plynovod (na hranici pozemku). Na pozemku se nachází studna, která je využívána k odběru vody.

Rodinný dům je částečně podsklepený, klenuté stropy, půdní prostory jsou před rekonstrukcí s krásným výhledem do okolí. Dům je zateplen, střešní krytina cca před 16 lety. Vnitřní uspořádání domu tvoří dva prostorné pokoje, kuchyně s obývacím prostorem, místnost se vstupem na malou terasu, koupelna vč. vany a sprchového koutu, vstupní chodba a samostatné wc. Okna plastová a původní dřevěná. Vytápění prostřednictvím el. kotle a kamen na tuhá paliva (2 x kamna).

Pyšely nabízí krásnou okolní přírodu a velmi dobrou občanskou vybavenost – základní škola, mateřská školka, pošta, obchody, stavebniny, cukrárna, vyhlášené řeznictví U Smrčků, restaurace, zahradní centrum, knihovnu, k dispozici je i praktický lékař pro dospělé a dorost, dětská skupina Cvrček – školka a jesličky s montessori prvky pro děti od 18 měsíců do 6 let věku, rodinné centrum Zajíček – komunitní škola a školka. Další nákupní střediska jsou k dispozici v nedalekém Benešově nebo v Čerčanech.

Vyhlášený je v Pyšelích golfový areál“ Loreta Golf Club Pyšely“, areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. Od domu v pěší dostupnosti 2 min.

Dopravní dostupnost : autem cca 32 km od Prahy, směr Benešov cca 10 km. Vlakem z Čerčan nebo Čtyřkol na hlavní nádraží cca 50 min. a příměstskou dopravou do Prahy na metro Skalka.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte makléře této nemovitosti. Velmi doporučujeme prohlídku.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

velikost: 5+1 a více

N

pozemek : 1.470 m2

N

zastavěná plocha : 412 m2

N

zahrada : 1.058 m2

N

parkování: na pozemku, garáž

N

volné : dle dohody

N

stav : k rekonstrukci

Kontaktní informace

Jana Dvořáková

Jana Dvořáková

specialista na nemovitosti, hypotéční poradce

  • +420 602 290 191
  • info@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz