PROGRESS REALITY GROUP

Zajistíme vám hypotéku na míru

Jsme na trhu již od roku 1993. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti máme specialitku na hypotéční úvěry. V případě, že vám zprostředkujeme koupi nemovitosti, jsme připraveni vám nabídnout kompletní servis a to včetně vyřízení hypotéčního úvěru. Jsme vázaným zástupcem velké finanční skupiny. Hypotéční úvěr vám vyřídíme i v případě, že od nás nebudete kupovat nemovitost. Přijďte k nám, rádi vás uvidíme. Váš PROGRESS.

 

Prezentace Vaší nemovitosti

 

Základem úspěšného prodeje vaší nemovitosti je umět ji správně klientům odprezentovat a aktivně se zakázkou pracovat. Tímto pravidlem se řídíme a proto stále vylepšujeme naše služby. V roce 2021 jsme investovali do našich kanceláří a pořídili jsme světelné rámečky od společnosti Vitrina media, která je velice oblíbená a známá po celém světě. Ve dne i  v noci mohou naši klienti sledovat, jaké nemovitosti naše společnost nabízí což je v současné nelehké době velice důležité. Informace o prodávaných nemovitostech prostřednictvím internetových prohlížečů či sociálních sítí, doplňuje i tato prezentace s kterou se můžete setkat například při rodinných procházkách kolem naší provozovny na Praze 4 v Podolí.

Vzhledem k tisícům nemovitostí, které jsou na trhu, je třeba umět zaujmout, proto dáváme prezentaci nemovitosti maximální péči a prioritu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Inzerce a oslovení poptávajících klientů – inzerujeme na mnoha realitních serverech (sreality.cz, reality mix, reality.cz, reality.idnes.cz…), abychom maximalizovali možnost, že právě Vaší nemovitosti si lidé všimnou.
  2. Půdorysy – pevně věříme, že stejně důležité, jako samotné fotografie, je dispozice nemovitosti, podle které poptávající klienti velmi často svoje nové bydlení vybírají
  3. Profesionální fotografie  – musí zaujmout na první pohled. Nejdůležitější věc na prodeji či pronájmu nemovitosti.