PROGRESS REALITY GROUP

Zajistíme vám hypotéku na míru

Jsme na trhu již od roku 1993. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti máme specialitku na hypotéční úvěry. V případě, že vám zprostředkujeme koupi nemovitosti, jsme připraveni vám nabídnout kompletní servis a to včetně vyřízení hypotéčního úvěru. Jsme vázaným zástupcem velké finanční skupiny. Hypotéční úvěr vám vyřídíme i v případě, že od nás nebudete kupovat nemovitost. Přijďte k nám, rádi vás uvidíme. Váš PROGRESS.

Chcete jako prodávající získat z prodeje vaší nemovitosti skutečnou hodnotu, aniž byste kvůli tomu přestali dobře spát ?

Asi každý z nás ví, kdo již nějakou nemovitost prodával, že první krok začíná radostně. Těšíte se a očekáváte, že za nemovitost získáte podle realitního trhu danou tržní cenu, která vám právem náleží. Vyjednávání se zájemci však může být složité. Smlouvy a obstrukce mohou radost změnit v pocit břemene.

Věříme, že byste měli mít dobrý pocit z prodeje nemovitosti, a že byste měli dostat za vaši nemovitost skutečnou hodnotu. Proto je zde Realitní kancelář PROGRESS REALITY GROUP , která vás doprovodí na každém vašem kroku.

Jsme připraveni vám poskytnout :

 

  • TRŽNÍ ODHAD nemovitosti pro potřeby dědického řízení
  • zhotovení energetického posudku PENB 
  • okamžité získání listu vlastnictví – LV z katastru nemovitostí
  • profesionální fotodokumentaci vaší nemovitosti
  • kvalitní právní servis
  • úschovu finančních prostředků prostřednictvím advokátní, notářské nebo bankovní úschovy
  • veškeré služby s finálním převodem médií (PRE, Pražská plynárenská, Bohemia Energie a další)
  • ostatní služby týkající se prodeje či pronájmu vaší nemovitosti.

 

Nabízíme vám profesionální jednání, lidský přístup, odbornost a 25 let zkušeností na realitním trhu.