PROGRESS REALITY GROUP

Odbornost  – Profesionalita – Spolehlivost – Stálý tým

Jsme na trhu již 25 let. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti čeká na vás stálý tým odborníků, kteří vám ochotně poradí a pomohou v oblasti realit. 

Realitní kancelář PROGRESS vznikla v roce 1993 jako jedna z prvních realitních kanceláří na českém realitním trhu. Společnost prošla do současné doby několika změnami jako například úpravou loga, změnou sídla společnosti nebo odchodem jednoho ze zakladatelů společnosti a jeho nahrazení novým jednatelem.

Do roku 2003 působil PROGRESS v pronajatých prostorách na Praze 1 naproti Mánesu a od roku 2004 si společnost pořídila vlastní nebytové prostory na Praze 4 na adrese Brabcova 1159/2, Praha 4 – Podolí ve kterých působí dodnes.

Společnost vyrostla v jednu z renomovaných realitních kanceláří v Praze, o čemž svědčí celá řada zrealizovaných prodejů bytů, rodinných a činžovních domů nebo pozemků s exkluzivní smlouvou od zájemců z České republiky i ze zahraničí.

Činnost realitní a developerská

Na základě zkušeností a poptávce klientů se společnost rozhodla pro vlastní projekty výstavby. Jako jeden z nejvýznamnějších projektů byla realizace 35 viladomů v rezidenční lokalitě Stodůlky. Tento projekt byl zrealizován a dokončen v roce 2005. Při kolaudaci této lokality nechyběl ani v té době zvolený prezident Václav Klaus, který tuto ulici pokřtil. Mezi další realizace patří například výstavba rodinných domů – Průhonice, Čestlice a mnoho dalších akcí. Doufáme, že tato činnost bude nadále součástí společnosti.

V současné době společnost rozšířila svoji činnost kromě realitní a developerské činnosti i o činnost zprostředkování hypotéčních úvěrů. Stali jsme se jedním z vázaných zástupců velké finanční společnosti GEPARD FINANCE a.s., která nemalou mírou pomáhá všem bankovním i nebankovním institucím se zprostředkováním hypotéčních úvěrů prostřednictvím jejich klientely. Tato činnost rozšířila naše služby o velmi důležitý segment v oblasti realit. Naši klienti dostanou kromě zprostředkování koupě nemovitosti také možnost obdržet tuto  službu zcela zdarma a naše společnost pomůže klientům šetřit čas a nervy při komunikaci s bankou či jinými institucemi. Vše připraví za ně ke spokojenosti klienta.

Současné sídlo společnosti PROGRESS REALITY GROUP a trochu historie společnosti