PROGRESS REALITY GROUP

Odbornost  – Profesionalita – Spolehlivost – Stálý tým

Jsme na trhu již 25 let. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti čeká na vás stálý tým odborníků, kteří vám ochotně poradí a pomohou v oblasti realit. 

Realitní kancelář PROGRESS vznikla v roce 1993 jako jedna z prvních realitních kanceláří na českém realitním trhu. Společnost od té doby prošla několika změnami, které jsou nedílnou součástí vývoje moderní společnosti.

PROGRESS působil do roku 2003 v centru Prahy naproti Mánesu a od roku 2004 si společnost pořídila vlastní nebytové prostory na Praze 4 na adrese Brabcova 1159/2, Praha 4 Podolí ve kterých působí dodnes.

Společnost vyrostla v jednu z renomovaných realitních kanceláří v Praze, o čemž svědčí celá řada zrealizovaných prodejů bytů, rodinných a činžovních domů nebo pozemků s exkluzivní smlouvou od zájemců z České republiky i ze zahraničí.

Činnost realitní a developerská

Na základě zkušeností a poptávce klientů se společnost rozhodla pro vlastní projekty výstavby. Jako jeden z nejvýznamnějších projektů byla realizace 35 viladomů v rezidenční lokalitě Stodůlky. Tento projekt byl zrealizován a dokončen v roce 2005. Při kolaudaci této lokality nechyběl ani v té době zvolený prezident Václav Klaus. Mezi další realizace patří například výstavba rodinných domů v Průhonicích, Čestlicích a v dalších zajímavých lokalitách v Praze a okolí. Jako zprostředkovatelé jsme ukončili v roce 2021 projekt „Vily pod Třebešínem“, který se zdárně ukončil a již slouží k plné spokojenosti našim klientům.

Zabýváme se činností realitní a developerskou. Svou činnost jsme dále rozšířili o činnost finanční – zprostředkování hypotéčních úvěrů. Spolupracujeme s velkou finanční společnosti GEPARD FINANCE a.s., která nemalou mírou pomáhá všem bankovním i nebankovním institucím se zprostředkováním hypotéčních úvěrů prostřednictvím jejich klientely. Tato činnost rozšířila naše služby o velmi důležitý segment v oblasti realit. Naši klienti dostanou kromě zprostředkování koupě nemovitosti také možnost financovat své nemovitosti bankovními i nebankovními institucemi prostřednictvím naší společnosti a to zcela zdarma, bez nervů při komunikaci s institucemi a hlavně především naše společnost šetří svým klientům čas, kterého v současné době není dost.

Těšíme se na spolupráci.

Váš PROGRESS

_____________________________________________________________________________________________________________

Současné sídlo společnosti PROGRESS REALITY GROUP a trochu historie společnosti 🙂