PROGRESS REALITY GROUP

Zajistíme vám hypotéku na míru

Jsme na trhu již od roku 1993. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti máme specialitku na hypotéční úvěry. V případě, že vám zprostředkujeme koupi nemovitosti, jsme připraveni vám nabídnout kompletní servis a to včetně vyřízení hypotéčního úvěru. Jsme vázaným zástupcem velké finanční skupiny. Hypotéční úvěr vám vyřídíme i v případě, že od nás nebudete kupovat nemovitost. Přijďte k nám, rádi vás uvidíme. Váš PROGRESS.

 

Jsme vázaným zástupcem skupiny GEPARD finance a.s. Naším cílem je najít pro Vás nejlepší hypotéku. Jsme specializovanou brokerskou formou, jejímž hlavním oborem činnosti je poradenství v oblasti hypotéčních úvěrů a kompletní zpracovávání úvěrových a pojišťovacích produktů.

PRODUKTY, KTERÉ PRO VÁS BEZPLATNĚ ZPROSTŘEDKUJEME

  • Hypotéční úvěry
  • Stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření
  • Pojištění
  • Spotřebitelské úvěry
  • Bezúčelové úvěry
  • Americké hypotéky

Zpracujeme pro Vás bezplatně kompletní analýzu a předložíme Vám Vaše možnosti na získání úvěru ve všech bankovních domech, čímž Vám prokazatelně ušetříme čas, peníze a mnoho administrativních úkonů. Pravděpodobně Vám navrhneme levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Přijďte k nám, těšíme se na Vás. Váš PROGRESS