NAJDEME VÁM NEJLEPŠÍ HYPOTÉKU

PROGRESS

 

Jmenuji se Jana Dvořáková a působím ve společnosti PROGRESS jako hypotéční specialista a zároveň i jako realitní makléř. Jsem připravena Vám kromě realitní činnosti nabídnout služby z oblasti hypoték a získat pro Vás nejvýhodnější hypotéční úvěr, který je nabízen na bankovním trhu. Bezstarostný průběh je samozřejmostí.

Společnost PROGRESS je vázaným zástupcem skupiny GEPARD finance a.s., jejímž hlavním oborem činnosti je realitní činnost ve které hraje velkou úlohu i pomoc našim klientům s vyřízením hypotéčního úvěru. Proto jsme tady, abychom vše spojili do jednoho balíčku a nabídli Vám jak služby v oblasti REALIT tak i služby v oblasti HYPOTÉK. Jsme připraveni vám kompletně zajistit prodej či koupi vaší vysněné nemovitosti včetně zprostředkování hypotéčního úvěru.

PRODUKTY, KTERÉ PRO VÁS BEZPLATNĚ ZPROSTŘEDKUJEME :

  • Hypotéční úvěry
  • Stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření
  • Pojištění
  • Spotřebitelské úvěry
  • Bezúčelové úvěry
  • Americké hypotéky

Zpracujeme pro Vás kompletní analýzu a předložíme Vám Vaše možnosti na získání úvěru ve všech bankovních domech, čímž Vám prokazatelně ušetříme čas, peníze a mnoho administrativních úkonů. Pravděpodobně Vám navrhneme levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Hypotéční makléř GEPARD FINANCE  Vám usnadní orientaci na trhu

Pokud si chcete kvalitně a správně vybrat nejvhodnější typ financování z nabídek jednotlivých bank, je pro Vás výhodnější využít služeb hypotéčního makléře, než obcházet jednotlivé banky a individuálně hledat optimální řešení. Pro správný výběr vhodného typu úvěru je důležité porovnání a analýza Vašich možností.

Hypotéční specialista GEPARD FINANCE Vám bezplatně zpracuje kompletní analýzu a předloží Vaše možnosti na získání úvěru ve všech bankovních domech, čímž Vám prokazatelně ušetří čas, peníze, mnoho administrativních úkonů. S největší pravděpodobností Vám navrhne levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Hypotéční specialista doporučí a kompletně zajistí vyřízení nejvhodnější nabídky financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu přímo pro Vás

Do návrhu financování zahrnujeme klientovi bonusy a slevy, které naše společnost poskytne díky dlouhodobé a kvalitní spolupráci s hypotečními domy a díky vysokým objemům zpracovaných hypoték předaných do bank. Samozřejmostí je začlenění do úvěru např. akčních nabídek a poplatkových zvýhodnění, které banky v jednotlivých obdobích nabízejí.

Přijďte k nám nebo volejte paní Janu Dvořákovou +420 602 290 191, e-mail : jana.dvorakova@gpf.cz

Těšíme se na Vás.

Váš PROGRESS