Menu

PROGRESS REALITY GROUP s.r.o.

SÍDLO SPOLEČNOSTI                                                              NOVÝ VZHLED sídla společnosti


V roce 1993 založil společnost PROGRESS pan Ladislav Dvořák, který začal jako jeden z prvních v tomto oboru podnikat. Své zkušenosti získával např. na mezinárodním realitním veletrhu MIPIM (THE WORLD´S LEADING PROPERTY MARKET) pořádaný na francouzské reviéře ve městě CANNES.

Prvním sídlem společnosti byly nebytové prostory naproti Mánesu na Praze 1, Masarykovo nábřeží 12. V tomto roce se stal PROGRESS jednou z předních realitních kanceláří na realitním trhu.  Pracovní tým tvořili a tvoří lidé, kteří mají s realitním trhem dlouholeté zkušenosti. Díky těmto zkušenostem poskytujeme svým klientům komplexní služby spojené s koupí, prodejem, pronájmem a výstavbou rodinných domů, bytů, nebytových a komerčních prostor.
Společnost vyrostla v jednu z prestižních realitních kanceláří v Praze, o čemž svědčí celá řada zrealizovaných obchodů jako např. Zprostředkování prodeje Cukrovaru Čakovice, rozprodej obchodní zóny Čestlice – Průhonice, vlastní výstavba 35 rodinných domů ve Stodůlkách, Dubči a další  s exklusivní smlouvou od zájemců z celé České republiky i ze zahraničí.

Na základě zkušeností a poptávky klientů se společnost PROGRESS rozhodla pro vlastní projekt výstavby 35 vila domů v rezidenční lokalitě Stodůlky, který celý realizovala bez úvěrového zatížení. Projekt byl úspěšně dokončen a předán zákazníkům.

V roce 2002 koupila společnost PROGRESS nové nebytové prostory na Praze 4, Podolí, ul. Brabcova 1159/2 kde sídlí dodnes.
V roce 2004 došlo z restrukturalizačních důvodů k založení společnosti PROGRESS CZ s.r.o, Následně v roce 2008 s odchodem jednoho ze společníků došlo ke změně v názvu subjektu a PROGRESS CZ zanikl. Vznikl nový název pro společnost a to PROGRESS REALITY GROUP s.r.o. jejímž novým druhým jednatelem se stal kromě pana Ladislava Dvořáka i pan Miloš Snak.

Realitní kancelář PROGRESS  byla členem mezinárodní asociace realitních kanceláří  Fiabci.

Společnost PROGRESS se každým rokem vyvíjí a rozvíjí svou činnost jak v oblasti realitní tak i v oblasti developerské. Chce stále zlepšovat své služby pro potřeby koncového zákazníka a tím usnadnit celý proces pořizování nemovitosti. V současné době se zaměřujeme na poskytování hypotéčních úvěrů, abychom usnadnili kupujícím celý proces při pořizování vlastní nemovitosti. Spolupracujeme s hypotéčními bankami jako např. Česká spořitelna a.s., Komerční banka a.s., hypotéční centrum Ano a další……… Snažíme se získat pro našeho klienta ty nejlepší podmínky při získání hypotéčního úvěru.

V současné době připravujeme řadu projektů jako např. projekt Malešice (prodej 23 moderních rodinných domů) – realizace rok 2018, 2019 (výstavba zahájena 1.4.2018) nebo projekt s výstavbou rodinných domů v Průhonicích.

HISTORIE INZERCE NEMOVITOSTÍ  v prvním realitním časopise REALIT, ve kterém jsme jako první začali inzerovat na úvodní straně časopisu. V tomto roce se stal členem mezinárodní asociace FIABCI jednatel společnosti pan Ladislav Dvořák.


UPOZORNĚNÍ pro naše klienty :

Rádi bychom vás informovali o tom, že prezentované informace, které naše společnost zprostředkovává byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost PROGRESS REALITY GROUP s.r.o. je zprostředkovává coby data informačního charakteru, za jejíž správnost a úplnost nenese odpovědnost. Děkujeme za pochopení. Vás PROGRESS.