PROGRESS REALITY GROUP

Odbornost  - Profesionalita - Spolehlivost - Stálý tým

Jsme na trhu již 25 let. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti čeká na vás stálý tým odborníků, kteří vám ochotně poradí a pomohou v oblasti realit. 

 

Prezentace Vaší nemovitosti

Základem úspěšného prodeje nemovitosti je umět ji správně klientům odprezentovat a aktivně se zakázkou pracovat, není to tedy jen o tom zakázku “pověsit na web” a čekat, co se stane.

Vzhledem k tisícům nemovitostí, které jsou na trhu, je třeba umět zaujmout, proto dáváme prezentaci nemovitosti maximální péči a prioritu.

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Inzerce a oslovení poptávajících klientů – inzerujeme na více než 45 realitních serverech (sreality.cz, reality mix, reality.cz, reality.idnes.cz.), abychom maximalizovali možnost, že právě Vaší nemovitosti si lidé všimnou.
  2. Půdorysy – pevně věříme, že stejně důležité, jako samotné fotografie, je dispozice nemovitosti, podle které poptávající klienti velmi často svoje nové bydlení vybírají
  3. Profesionální fotografie  – musí zaujmout na první pohled. Nejdůležitější věc na prodeji či pronájmu nemovitosti.