Menu

Viladům 7+1 (typ 20 C), Praha 10 Malešice už. pl. 200 m2

Cena: rezervace

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

“Vily pod Třebešínem” – jedinečný projekt rodinných viladomů ve staré vilové zástavbě mezi ulicemi Chládkova a ul. U universitního statku. Nabízíme vám unikátní moderní dům 7+kk se třemi terasami o celkové užitné ploše 200 m2 s venkovním krytým parkovacím stáním pro 2 auta.
Vila typu “C” o velikosti 7+1, poskytuje čtyřčlenné rodině dostatek komfortního prostoru a navíc další dvě ložnice pro dva páry. Podlahová plocha domu činí 166 m2, terasy o celkové ploše 34 m2. Nemovitost o dvou nadzemních podlažích se nachází na pozemku o výměře 278 m2, z toho zastavěná plocha 101 m2. Díky skvělému dispozičnímu řešení, které umožňuje pohodlný vstup z obytných místností do venkovního prostředí pocítíte dokonalé propojení interiéru s exteriérem. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení.
Kromě výše uvedeného viladomu nabízíme domy o velikosti 7+kk až 9+1+kk. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě.
Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 7+kk

N

užitná plocha : 200 m2

N

pozemek: 278 m2

N

zastavěná plocha : 103,8 m2

N

podlahová plocha : 166 m2

N

terasa, balkón : 34 m2

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz