Prodej chaty 4+1, Masečín Štěchovice pozemek 2 845 m2

Cena: 1 950 000 Kč

Hvozdy, Masečín, ŠtěchovicePopis

PROGRESS vám nabízí ke koupi udržovanou chatu na velice hezkém, klidném místě u lesa v osadě Hvozdy, nedaleko Štěchovic. Chata je dispozičně řešena jako 4+1 se zastavěnou plochou 80 m2. Chata je z části zděná a z části dřevěná. Součástí chaty je velký svažitý pozemek se vzrostlými jehličnatými stromy o celkové výměře 2 845 m2, z kterého je krásný výhled do okolí. Pozemky včetně chaty jsou oplocené. Chata je celá podsklepena a z části je zapuštěna do svažitého terénu, který umožňuje vybudovat z prvního podzemního podlaží další obytnou část chaty.
Popis nemovitosti : 1.PP – sklepní prostor, 1.NP – obývací pokoj, kuchyň, koupelna s vanou, samostatné wc, komora, ložnice a chodba z které je přímý vstup na verandu, 2.NP – 2 ložnice. Vedle chaty se nachází zděná kůlna.
Voda je přiváděna z vlastní studny (obecní vodovodní řád se nachází na hranici pozemku), odpad je odveden do septiku, el. 230/400 V, vytápění na tuhá paliva.
Cesta k nemovitosti je po dobré zpevněné lesní komunikaci. Parkování je možné na pozemku nebo nad chatou. Dopravní dostupnost z Prahy autobusem č. 314 ze Smíchovského nádraží nebo autem (cca 32 km od Prahy). Občanská vybavenost – pošta v 2,1 km ve Hvozdnici, větší nákupy v okolních obcích ve Štěchovicích nebo Davli. V případě zájmu vám zajistíme hypotéční úvěr. Možnost slevy z kupní ceny. Pro podrobnější informace volejte makléře.Vlastnosti a vybavení

N

typ nemovitosti : rekreační objekt

N

podlaží : 1.PP + 2.NP

N

velikost : 4+1

N

zastavěná plocha: 80 m2

N

zahrada : 2 765 m2

N

celková výměra pozemek: 2 845 m2

N

stav: udržovaný - před rekonstrukcí

N

vlastnictví : osobní

N

voda : studna

N

vodovodní řád : na hranici pozemku

N

kanalizace : septik

N

el. : 230/400 V

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

jednatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz