Rodinný dům 8+1 (typ 6A), Praha 10 Malešice 287 m2

Cena: prodáno

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

POSLEDNÍ unikátní rodinný DŮM v projektu ” Vily pod Třebešínem”

Jako výhradní zprostředkovatelé vám nabízíme k prodeji poslední volný velmi zajímavý viladům z úspěšného projektu “Vily pod Třebešínem” nacházející se na Praze 10 v Malešicích mezi ulicemi Kaňkova a Na Univerzitním statku (nové budoucí pojmenování ulice – “Dubského”).

Moderní viladům pod označením 6A o velikosti 8+1 se 3 terasami, 1 balkónem, 2garáží a 2 venkovními parkovacími místy, s obytnou plochou 248 m2, užitnou plochou 287 m2 a stojící na pozemku o velikosti 343 m2. Dům o 1.PP a 2.NP se zastavěnou plochu 101 m2.

Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytujícím např. wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu.

Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra.

Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání. Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje p. Miloše Snaka – tel. +420 608 206 394.

K dispozici informace o projektu na webových stránkách prodejce projektu : www.progressreality.cz nebo na stránkách projektu : www.vilypodtrebesinem.czVlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatné stojící

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 8+1

N

užitná plocha : 287 m2

N

pozemek: 343 m2

N

zastavěná plocha : 101,53 m2

N

terasa : 3x

N

balkón : 1x

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz