Rodinný dům 6+1, Praha 10 Malešice už. pl.248 m2

Cena: Prodáno

Praha 10 - Malešice, DubskéhoPopis

Projekt “ Vily pod Třebešínem“

Nabízíme unikátní luxusní dům (RD04A) o dispozici 6+1 s terasou a 3 balkony, 3 koupelnami a 2 samostatnými toaletami, dvougaráží, ve velmi vysokém standardu, v nově vybudovaném projektu “Vily pod Třebešínem” v ulici Dubského v Praze 10 – Malešice. Dům má celkovou podlahovou plochu 248 m2, plus balkóny a terasy o celkové ploše 38 m2, s 2 garážemi situovanými v 1. PP a 2 venkovními parkovacími místy. Vila o třech podlažích (1.PP, 1.NP, 2.NP) je postavena na pozemku o výměře 271 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 106 m2.

Dům se prodává ve fázi před finálním dokončením interiéru, což je velkou výhodou pro individuální dokončení, kdy si nový majitel může zcela ovlivnit vzhled, styl i kvalitu povrchů, obkladů, dveří a dalších  interiérových prvků dle vlastní volby. Dům je ale již dispozičně dokončen, včetně výmaleb místností, rozvodů, s přípravou pro instalaci kuchyně, koupelen, sauny s relax zónou, vše provedeno ve velmi vysokém standardu kvality použitých technologií a materiálů, a může být ihned předán k finálnímu dokončení s volitelnou možností dokončení osvědčenými dodavateli kteří na projektu spolupracují.

V domě je instalována vysoce kvalitní technologie teplovodního podlahového vytápění, vzduchotechniky s rekuperací a chlazením, centrálního vysavače, shozu na prádlo, oken s aluminiovými rámy a izolačními trojskly. Při zhotovování projektu byl kladen důraz na renomované a osvědčené dodavatele, kteří pracují s nejvyšší třídou jakosti.

Objekt je vystavěn s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi o energetické třídě “B

Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu, se zázemím poskytujícím nadstandartní bydlení ve velmi žádané lokalitě, v tiché a klidné, nově vzniklé ulici v rámci oblíbeného moderního rezidenčního projektu, s interiérem navrženým renomovanou architektkou.

Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjímečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný a oblíbený Malešický park, sportovní zařízení nebo nákupní centra.

Na vyžádání zašleme půdorysy a vizualizaci formou videa.

Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje pana Miloše Snaka  +420 608 206 394

Podrobnější informace o projektu jsou k dispozici na webových stránkách prodejce projektu : www.progressreality.cz nebo na stránkách projektu: www.vilypodtrebesinem.cz

 Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: dvojdům

N

stav domu : novostavba

N

vybavení domu : nejvyšší třída

N

velikost: 6+1

N

podlahová plocha : 248 m2

N

zastavěná plocha : 106 m2

N

pozemek: 271 m2

N

terasy a balkóny : 38 m2

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

N

K dispozici : ihned

N

PENB - energetická náročnost budovy : "B"

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz