Menu

Rodinný dům 8+1 (typ 1A), Praha 10 Malešice 286 m2

Cena: rezervace

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

REZERVACE

Prodej samostatně stojícího moderního viladomu (1A) o velikosti 8+1/ 2xT, 2xB v nově budovaném projektu “Vily pod Třebešínem” nacházející se mezi ulicemi Kaňkova a Na Univerzitním statku v Praze 10 – Malešicích. Dům se skládá z 1.PP a 2. NP. Obytná plocha domu činí 249m2, užitná plocha 287m2 (s balkóny a terasami). Součástí domu je 2garáž nacházející se v 1.NP. K dispozici jsou i 2 venkovní parkovací místa. Nemovitost o 3. NP se nachází na pozemku o výměře 353 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 101 m2.

Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytujícím např. wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu.

Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání. Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje pana Miloše Snaka.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatné stojící

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 8+1

N

užitná plocha : 286 m2

N

pozemek: 353 m2

N

zastavěná plocha : 101,53 m2

N

terasa, balkón : 4x

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz