Viladům 8+1 (typ 4A), Praha 10 Malešice 287 m2

Cena: rezervace

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

Projekt ” Vily pod Třebešínem”

Jako výhradní zprostředkovatelé vám nabízíme k prodeji poslední volné viladomy z II. etapy úspěšného projektu “Vily pod Třebešínem” nacházející se na Praze 10 v Malešicích mezi ulicemi Kaňkova a Na Univerzitním statku (pokračování ulice Chládkova). K dispozici domy o velikosti 7+kk až 8+1.

Moderní viladomům pod označením 4A o velikosti 8+1 se 3 terasami, 1 balkónem, 2garáží s obytnou plochou 248 m2, užitnou plochou 287 m2 a 2 venkovními parkovacími místy, stojící na pozemku o velikosti 271 m2. Dům o 1.PP a 2. NP se zastavěnou plochu 101 m2.

Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytujícím např. wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu.

Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání.

Výstavba II. etapy již byla zahájena. Dokončení plánováno na jaro roku 2020. Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje pana Miloše Snaka.

Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje pana Miloše Snaka.

K dispozici informace o projektu na webových stránkách prodejce projektu : www.progressreality.cz nebo na stránkách projektu : www.vilypodtrebesinem.czVlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: Shell & Core

N

velikost: 8+1

N

podlahová plocha : 248 m2

N

podlahová plocha vč. teras : 287 m2

N

pozemek: 271 m2

N

zastavěná plocha : 101 m2

N

terasa, balkón : 39 m2

N

garáž : 2garáž

N

parkovací stání před domem : 2x

N

orientace : SZ

N

k nastěhování : jaro 2020

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz