Viladům 8+1 (typ 3A), Praha 10 Malešice už. pl. 287 m2

Cena: prodáno

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

Projekt „Vily pod Třebešínem“

Jako výhradní zprostředkovatelé vám nabízíme k prodeji poslední volné viladomy z II. etapy úspěšného projektu „Vily pod Třebešínem“ nacházející se na Praze 10 v Malešicích mezi ulicemi Kaňkova a Na Univerzitním statku (pokračování ulice Chládkova). K dispozici domy o velikosti 5+kk až 8+1.

Moderní viladomům typu 3A o velikosti 8+1 s 2 balkóny, 2 terasy, 2 garážemi s obytnou plochou 248 m2, užitnou plochou 286 m2 a 2 venkovními parkovacími místy, stojící na pozemku o velikosti 266 m2. Domy o 1.PP a 2.NP se zastavěnou plochu 101 m2.

Vila typu „A“ je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytujícím např. wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Nový projekt „Vily pod Třebešínem“ je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu.

Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání.

Výstavba II. etapy již byla zahájena. Dokončení plánováno na jaro roku 2020.

V případě zájmu neváhejte a kontaktujte našeho prodejce projektu pana Miloše Snaka – +420 602 206 394 nebo se podívejte na webové stránky projektu : www.vilypodtrebesinem.cz.

 Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 8+1

N

užitná plocha : 248 m2

N

pozemek: 266 m2

N

zastavěná plocha : 101 m2

N

podlahová plocha : 248 m2

N

terasa, balkón : 39 m2

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

N

orientace : SZ

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz