Viladům 8+1 (typ 1A), Praha 10 Malešice už. pl. 248 m2

Cena: info kancelář

Praha 10 - Malešice, DubskéhoPopis

Projekt “Vily pod Třebešínem”

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý viladům z úspěšného projektu “Vily pod Třebešínem” nacházející se na Praze 10 v Malešicích v nové vzniklé ulici Dubského.
Unikátní moderní, samostatně stojící, viladům pod označením (1A) o velikosti 8+1 z I. etapy nově budovaného projektu “Vily pod Třebešínem” . Dům o celkové podlahové ploše 248m2 s dvojgaráží a 2 venkovními parkovacími místy před domem. Nemovitost o třech podlažích se nachází na pozemku o výměře 353m2, z toho zastavěná plocha domu činí 108m2.
(Možnost odpočtu DPH)
Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytujícím např. wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Dům se prodává v provedení Shell & Core, což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu.

Cely projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjímečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra.

Kompletní stavební dokumentaci a informace k dokončení zašleme na vyžádání. Pro podrobnější informace volejte manažera prodeje projektu pana Miloše Snaka.

K dispozici informace o projektu na webových stránkách prodejce projektu : www.progressreality.cz nebo na stránkách projektu : www.vilypodtrebesinem.czVlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 8+1

N

užitná plocha : 248 m2

N

pozemek: 353 m2

N

zastavěná plocha : 101 m2

N

terasa, balkón : 39 m2

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

N

orientace : SZ

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz