Rodinná vila 9+kk, Chuchle už.pl. 399 m2

Cena: info kancelář

Praha 5 - Velká ChuchlePopis

PROGRESS Vám nabízí k prodeji unikátní nadčasovou moderní vilu zasazenou do velmi klidného místa přímo u Radotínsko – Chuchelského háje. Jedinečná vila nabízí velmi hodnotný výhled na Prahu a na zelené svahy Chuchelského háje.

Tuto úžasnou vilu se zastavěnou plochou 325m2 nacházející se na pozemku o velikosti 1.668m2 můžete využít jako dvougenerační – pro dvě generace zároveň. Oddělením můžete využívat jednotky o velikosti 8+kk a 1+kk.

Bydlení v této vile je luxusní i úsporné, protože technické vybavení odpovídá vysokým standardům. V domě je nainstalováno podlahové vytápění vč. kojlů napojené na plynový kotel, rekuperace vzduchu a klimatizace v celém domě, předokenní žaluzie jsou standardem. V dohledné době budou nainstalovány solární panely.

Dispozice 1.NP

Hlavní místností domu je obývací prostor s kuchyní a jídelnou, vše prosvětleno velkými francouzskými okny s unikátním výhledem do okolí a na panorama Prahy. V této části vily je k dispozici garáž pro 2 auta, technická místnost, samostatně přístupná jednotka 1+kk se šatnou, koupelnou, 3xwc, fitness, šatní prostory a sklad pro domácí práce. Velkou devizou je přístup z obývacího prostoru na dvě rozlehlé terasy (13,7m2 a 20,1m2) , jedna s bazénem a přední okrasnou zahradou a druhá se vstupem na prostornou zahradu s unikátním výhledem do okolí.

Dispozice 2.NP

Po schodišti se dostaneme do 2.NP, kde se nachází prostorná chodba s atriem (možnost využití např. pro hernu či dětský koutek), 5 x pokoj, 2 x šatna, wc a 2 x koupelna.

Parkování :

Garáž (41,4m2), která je součástí domu zajištuje parkování pro 2 vozy + motorky, další stání je na zpevněné ploše před garáží pro více jak 2 vozy. Mnoho úložných prostorů k dispozici v prostoru garáže.

Občanská vybavenost :

Veškerá občanská vybavenost, soukromí a klid od ruchu metropole, přesto výborná dopravní dostupnost do centra – to vše nabízí tato rozvíjející se lokalita rozprostírající se nad údolím s chuchelským závodištěm. Procházky do přírody či sportovně rekreační aktivity zajistí přírodní památka Nad závodištěm a přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. Mateřská školka Velká Chuchle a Základní škola Charlotty Masarykové se nachází cca 4 min. jízdem autem, stejně jako obchody, restaurace, zdravotnická zařízení či úřady. Okolí rezidence je plné kulturních i přírodních památek. Najdete je třeba v Chuchelském háji, nebo v přírodní rezervaci Homolka. A na legendární dostihové závodiště Velká Chuchle to budete mít jen kousek. Možnost navštěvovat Střední školu dostihového sportu a jezdectví cca 10 min. od nemovitosti.

Doprava :

V těsné blízkosti nemovitosti se nachází autobusová zastávka bus č. 172, kterým se dostanete za necelých 20 minut na metro Smíchovské nádraží či autem do centra Prahy.

V případě zájmu o podrobnější informace o nabízené nemovitosti, volejte pana Ladislava Dvořáka tel. +420 602 206 394.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

energická náročnost : bude upřesněno

N

velikost: 9+kk

N

užitná plocha : 399 m2

N

pozemek : 1668m2

N

zastavěná plocha : 325m2

N

zahrada : 1343m2

N

garáž : ano

N

parkovací stání před domem : ano

N

k nastěhování : info kancelář

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz