Viladům 7+kk (typ19D), Praha 10 Malešice 264 m2

Cena: prodáno

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

Projekt ” Vily pod Třebešínem “

Jako výhradní zprostředkovatelé vám nabízíme velmi zajímavý dům typu 19D z unikátního projektu “Vily pod Třebešínem” nacházející se v Praze 10 v Malešicích. Dům o 2 nadzemních podlaží, o velikosti 7+kk, o užitné ploše 151,34 m2 má pozemek o velikosti 260 m2.

Dům je již postavený a připravený k převzetí novým majitelem. Tento celý projekt rodinných viladomů se prodává ve stavu shall & core s možností dokončení dle požadavku klienta. Dům je zhotoven z velmi kvalitních materiálů.

“Vily pod Třebešínem” jsou výjimečné díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití. Jedinečný projekt ve staré vilové zástavbě, v těsné blízkosti centra Prahy a současně velice moderní. Silným důrazem na funkčnost obytného prostoru a důmyslným řešením dispozic splňuje nejvyšší nároky komfortního bydlení podle aktuálních trendů. Koncepce ulice se spoustou zeleně, osázenou stromy a květinami, umožnilo zasazení vil do otevřeného příjemného prostoru. Květinová výzdoba, dotvářející nádhernou kulisu rodinného bydlení, je navržena tak, aby zkrášlila nejen venkovní prostor ulice, ale také aby čerstvě natrhané květiny ve váze povznášely náladu uvnitř domácnosti. Součástí ulice je celá řada zpomalovacích prvků, které zajišťují bezpečnost provozu a dotváří její vzhled. Děti i ostatní obyvatelé se mohou po ulici bezpečně pohybovat. Stavební materiály a koncepce technologií objektů jsme vybrali tak, aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí, v souladu se zásadami zdravého bydlení a zároveň měly nízké nároky na provozní náklady. Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické. Vily pod Třebešínem, obklopené zelení, vás potěší také unikátní dostupností centra Prahy a veškerým občanským vybavením v nejbližším okolí. Při návrhu uličního profilu se vycházelo z meandrovitého uspořádání domů, aby bylo docíleno větší intimnosti bydlení, spolu s provázáním veřejné zeleně a uspokojením dopravní obslužnosti. Toto řešení poskytuje více soukromí, umožňuje různé variace při navrhování detailů vnějšího vzhledu domů a zahrádek, a podtrhuje tak osobitý styl obyvatel.

V případě zájmu neváhejte a kontaktujte našeho prodejce projektu pana Miloše Snaka – +420 602 206 394 nebo se podívejte na webové stránky projektu : www.vilypodtrebesinem.cz.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 7+kk

N

užitná plocha : 152,20 m2

N

pozemek: 264 m2

N

zastavěná plocha : 94,50 m2

N

zahrada : 121,50 m2

N

terasa, balkón : 34,88 m2

N

garáž : 1 auto

N

venkovní stání : 2 x

N

orientace : JV

Kontaktní informace