Prodej domu 7+1, Praha západ Průhonice 649 m2

Cena: rezervace

Průhonice, Praha - západPopis

PROGRESS Vám nabízí jedinečnou vilu o velikosti 7+1, o užitné ploše 649 m2, stojící na pozemku 1136 m2. Tento dům je vyjímečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze blízko Průhonického náměstí v horní části Průhonic. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní a nově vzniklé vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.
Nízkoenergetický rodinný dům je postaven se silným důrazem na funkčnost obytného prostoru a důmyslným řešením dispozic. Toto vše splňuje nejvyšší nároky komfortního bydlení podle aktuálních trendů. Díky dostatečnému prostoru a nadstandardní výšce působí pokoje a obytné místnosti velkorysým dojmem.
Monolitická konstrukce 3 podlažního domu je postavena z kvalitních materiálů a s jedinečným citem pro detail. Jednou z dominant domu je garáž umístěná v 1.PP pro cca 6 aut. Další možnost parkování před garáží (2 vozy) a na vyhrazeném místě na okraji zahrady (2 vozy). Dům má 3 obytné podlaží a krásnou okrasnou zahradu se vzrostlými stromy a keři, které dodávají domu jedinečnost.
Vytápění domu a ohřev vody je pomocí tepelného čerpadla.
Dům je postaven z velmi kvalitních materiálů (konstrukce monolitická, provětrávaná fasáda, hliníková okna, dřevěné podlahy, skleněné zábradlí, moderní kuchyňská linka na míru s kvalitními spotřebiči, atypické provedení okenních otvorů, velkoformátová dlažba, tepelné čerpadlo a další.

Dispozice domu :

1PP: garáž, prádelna, kotelna – tepelné čerpadlo, koupelna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty (možná posilovna), úklidová místnost, prostor pro vinotéku.
1NP: kuchyňský kout se vstupem na terasu, obývací pokoj se vstupem na terasu, šatna u vstupu do domu, prostorná pracovna s koupelnou, samostatné wc, hala s úložnými prostory.
2NP: 3x ložnice, terasa ze dvou pokojů, šatna, velká koupelna, možnost další koupelny a prostorná hala s úložným prostorem.

V případě, že vás tato nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat pana Ladislava Dvořáka – +420 602 206 394, který vám rád sdělí více informací k této nemovitosti.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: monolitický nízkoenergetický

N

dispozice : 7+1

N

počet podlaží : 1.PP + 2.NP

N

pozemek : 1136 m2

N

užitná plocha : 649 m2

N

podlahová plocha : 499 m2

N

zastavěno : 192 m2

N

zahrada : 944 m2

N

počet teras : 3

N

Počet podlaží : 3

N

Garáž : 6 vozů

N

Parkování : venkovní pro 4 vozy

N

kolaudace : 2012

N

IS : vše

N

zabezpečeno : ano

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

jednatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz