Rodinná vila 7+1, Praha západ Průhonice 660 m2

Cena: info kancelář

Průhonice, Praha - západPopis

PROGRESS Vám nabízí ke koupi jedinečnou vilu o velikosti 7+1, o užitné ploše 660 m2 + terasy 200m2 nacházející se na pozemku o výměře 1136 m2.

Dům je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze blízko Průhonického náměstí v horní části Průhonic. Nabízíme harmonické bydlení uprostřed původní a nově vzniklé vilové zástavby, které slouží jako příjemné místo k žití a je v souladu s urbanistickými hodnotami.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven se silným důrazem na funkčnost obytného prostoru a důmyslným řešením dispozic. Toto vše splňuje nejvyšší nároky komfortního bydlení podle aktuálních trendů. Díky dostatečnému prostoru a nadstandardní výšce působí pokoje a obytné místnosti velkorysým dojmem.
Monolitická konstrukce 3 podlažního domu je postavena z kvalitních materiálů a s jedinečným citem pro detail. Jednou z dominant domu je garáž umístěná v 1.PP pro cca 6 aut. Další možnost parkování před garáží (2 vozy) a na vyhrazeném místě na okraji zahrady (2 vozy). Dům má 3 obytné podlaží a krásnou okrasnou zahradu se vzrostlými stromy a keři, které dodávají domu jedinečnost.
Dům je postaven z velmi kvalitních materiálů (konstrukce monolitická, provětrávaná fasáda, hliníková okna – atypické provedení okenních otvorů, dřevěné podlahy, skleněné zábradlí, moderní kuchyňská linka na míru s kvalitními spotřebiči, velkoformátová dlažba, designové osvětlení a další. Vytápění domu a ohřev vody pomocí tepelného čerpadla.

Dispozice domu :

1PP (zastavěno 300 m2): garáž pro cca 6 aut, prádelna, kotelna – tepelné čerpadlo, koupelna se sprchovým koutem, pokoj pro hosty (možná posilovna), úklidová místnost, prostor pro vinotéku.
1NP (zastavěno 192 m2 + 2 terasy): kuchyňský kout se vstupem na terasu, obývací pokoj se vstupem na terasu, šatna u vstupu do domu, prostorná pracovna s koupelnou, samostatné wc, hala s úložnými prostory.
2NP (zastavěno 192 m2 + terasa): 3x ložnice, terasa s výhledem do zahrady, prostorná šatna, koupelna se sprchovým koutem a vanou, prostorná hala s úložným prostorem. Možnost další koupelny v patře.

Popis lokality :

Obec Průhonice patří mezi jednu z nejoblíbenějších rezidenčních lokalit, která se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, asi 15 km jihovýchodně od centra Prahy v těsném sousedství hranice Prahy. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – zdravotnická zařízení, lékárna, městský úřad, policie, knihovna, základní škola, mateřská školka, sportoviště, dětská hřiště, banky, nákupní střediska, mnoho restaurací a další. Dostupnost po dálnici D1 cca 6 min. k metru Opatov,  autem nebo městskou hromadnou dopravou bus č. 363, 385. Na území obce se nachází 6 autobusových zastávek. Obec sousedí s komerční zónou Průhonice–Čestlice. V obci a jejím okolí se také nachází několik turisticky atraktivních objektů, mezi něž patří například dendrologická zahrada, památka UNESCO –zámecký park Průhonice nebo aquapark Čestlice.

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte pana Ladislava Dvořáka  tel. +420 602 206 394. Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: monolitický nízkoenergetický

N

dispozice : 7+1

N

počet podlaží : 1.PP + 2.NP

N

pozemek : 1136 m2

N

užitná plocha : 660 m2 + terasy a balkóny 200 m2

N

zastavěno : 1.PP/300 m2, 1.NP/192 m2

N

zahrada : 944 m2

N

počet teras : 3

N

Počet podlaží : 3

N

Garáž : 6 vozů

N

Venkovní parkování : 4 vozy

N

kolaudace : 2012

N

IS : vše

N

zabezpečeno : ano

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

jednatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz