Prodej exkluzivní vily 7+1, Praha západ Průhonice pozemek 743m2

Cena: info kancelář

Průhonice, Praha - západPopis

PROGRESS Vám exkluzivně nabízí k prodeji luxusní rodinnou vilu 7+1 v prestižní, rezidenční a velmi oblíbené lokalitě Průhonice. Dvoupodlažní vila disponuje velkorysými otevřenými prostory a nadstandardními materiály. Pozemek o velikosti 743m2 s překrásnou vzrostlou zahradou 468m2 s okrasnými a ovocnými stromy a keři se nachází v klidné části Průhonic necelé 3 minuty jízdy autem od Průhonického náměstí.

Vstup do domu je řešen skrze zádveří na které přímo navazuje hala s krásným žulovým schodištěm vedoucího do 2. podlaží domu. V přízemí u haly se nachází pracovna, wc, koupelna se sprchou, 2xtechnická místnost, garáž pro 2 vozy, pokoj pro hosty a unikátní obývací pokoj se vstupem do jídelny a zimní zahrady. Na obývací pokoj navazuje oddělená prostorná kuchyně s výhledem do zahrady. Zimní zahrada přístupná z jídelny navazuje na venkovní terasu. V celém přízemí domu je prakticky zvolena velmi kvalitní podlahová krytina žula.

Na 2. podlaží domu vede točité, žulové schodiště s ručně vyrobeným kovovým zábradlím, navazující na zámeckou dřevěnou podlahu nacházející se v prostorné galerii, která je součástí obývacího pokoje. V tomto podlaží se nachází ložnice se šatnou, chodba se vstupem do místnosti (šatna, pokoj, pracovna) s přímým vstupem do velké koupelny s výřivkou, wc a sprchovým koutem. Na tuto koupelnu navazuje další ložnice s prostornou šatnou. Na podlahách v ložnicích plovoucí podlaha, koupelny jsou zhotoveny z mramoru.

Okna a dveře domu vyrobeny z kvalitního dřeva, vytápění prostřednictvím plynového kotle. Celý dům zabezpečen alarmem.

Možnost parkování v garáži pro 2 vozy, s možností dalšího parkovacího místa nacházejícího se na pozemku rodinné vily.

Tato lokalita se nachází 6 minut jízdy autem od okraje Prahy, má skvělou občanskou vybavenost v přímém okolí domu i luxusní zázemí pro náročné klienty. Průhonice jsou vyhlášeny krásným Průhonickým parkem, skvělou infrastrukturou, nespočetností restaurací a obchodů. V sousední obci Čestlice se nachází známý aquapark a obchodní zóna.

V případě financování této nemovitosti prostřednictvím hypotéčního úvěru, jsme připraveni Vám pomoci s jeho vyřízením. Pomůžeme vám vyřídit úvěr s nejlepšími možnými podmínkami na bankovním trhu.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

dispozice : 7+1

N

počet podlaží : 2.NP

N

pozemek : 743 m2

N

zastavěno : 275 m2

N

zahrada : 385 m2

N

Garáž : 2 vozy

N

Venkovní parkování : 2 vozy

N

IS : vše

N

zabezpečeno : ano

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz