Rodinný dům 6+kk+1.PP, Horní Měcholupy už.pl. 418m2

Cena: 28 500 000 Kč

Praha 10 - Horní MěcholupyPopis

UNIKÁTNÍ PROJEKT “Happy houses”

PROGRESS Vám nabízí k prodeji novostavbu vyjímečného, moderního domu o velikosti 6+kk + 1.PP užitné ploše 418 m2 se zahradou o velikosti 154 m2 v uzavřeném areálu, umístěném mezi stávajícími zahradami. Nabízená nemovitost o 3 podlažích s výtahem je vsazena do klidné, příjemné zástavby nových i starých rodinných domů nabízející budoucím majitelům příjemné bydlení ve velmi oblíbené lokalitě. Nízkoenergetický dvojdům (energetický štítek”A”) je postaven s citem pro detail a z velmi kvalitních materiálů.

MODERNÍ DŮM O VELIKOSTI 6+KK+1.PP

Dům A :

1.PP – nadstandartně prostorná garáž pro cca 4 vozy, fitness, sauna a vinotéka. Z garáže se dostanete do horních pater buď výtahem nebo po schodech atriem ve směru do zahrady k bazénu a vířivce a na prostornou terasu umístěnou před obývacím pokojem v 1.NP.  Celková užitná plocha 1.PP je 175,84 m2.

1.NP – vstupní prostor (hala) s výtahem, pokoj pro hosty se sociálním zařízením, technická místnost a prostorný obývací pokoj. Z obývacího pokoje – přímý vstup na terasu a do zahrady s bazénem. Celková užitná plocha 1.NP je 120,24 m2.

2.NP – 2 pokoje pro děti a ložnice rodičů, 2 koupelny, herna se vstupem na terasu s pergolou. Oddělený vstup do 2.NP z chodníku. Celková užitná plocha 2.NP je 121,86 m2.

V dochozí vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost /školky, školy, banky, pošta, restaurace (Hostivař 1,2), supermarkety (Kaufland, Billa, Penny, Lidl), sportoviště (Golf Hostivař, tenis, fotbal, hokejbal, cyklostezky), Hostivařská přehrada s lesoparkem a další potřebné služby. MHD se spojením na metro A a C, resp. vlak na Hlavní Nádraží v pěší dostupnosti.

Jedná se o lokalitu, která vás, skloubením tichého soukromí s maximální vybaveností určitě nadchne.

 V případě zájmu o VĚTŠÍ dům je možné tuto nemovitost spojit s vedlejším domem pod označením dům “B” o velikosti 5+kk + 1.PP. Oba tyto domy je možné navzájem propojit brankou umístěnou v plotové části na zahradě, která vzájemně odděluje zahradní část obou domů.

Podrobnější informace o projektu a dalších variantách, získáte u našeho manažera prodeje nebo přímo na webových stránkách tohoto projektu www.happyhouses.cz.

Tento projekt vám velmi doporučujeme. Váš PROGRESS.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: řadový dům

N

energická náročnost : "A"

N

velikost: 6+kk + 1.PP

N

užitná plocha : 418 m2

N

pozemek : 441 m2

N

zastavěná plocha : 184 m2

N

zahrada : 154 m2

N

terasa : 24,4 m2

N

výtah : ano

N

garážové stání : 3-6 stání

N

parkovací stání před domem : 2 x

N

orientace : JV, JZ, SV

N

k nastěhování : info kancelář

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

jednatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz