Rodinný dům 6+kk+1.PP, Horní Měcholupy už.pl. 418m2

Cena: Prodáno

Praha 10 - Horní MěcholupyPopis

Unikátní projekt“Happy houses“

Nabízíme vám k prodeji novostavbu vyjímečného, moderního domu s výtahem o velikosti 6+kk + 1.podzemní podlaží (garáž pro cca 4 vozy) o užitné ploše 418 m2 se zahradou o velikosti 154 m2 v uzavřeném areálu, umístěném mezi stávajícími zahradami. Nabízená nemovitost o 3 podlažích je vsazena do klidné, příjemné zástavby nových i starých rodinných domů nabízející budoucím majitelům příjemné bydlení ve velmi oblíbené lokalitě. Nízkoenergetický dvojdům (energetický štítek“A“) je postaven s citem pro detail a z velmi kvalitních materiálů.

Moderní dům o velikosti 6+KK+1.PP

Dům se skládá ze 3. podlaží:

V 1.PP se nachází velmi prostorná garáž pro cca 4 vozy, místnost pro fitness se saunou a vinotéka. Z garáže se dostanete do horních pater buď výtahem nebo po schodech atriem ve směru do zahrady k bazénu a vířivce na prostornou terasu umístěnou před obývacím pokojem v 1.NP. Celková užitná plocha 1.PP je 175,84 m2.

V 1.NP se nachází vstupní prostor s výtahem, pokoj pro hosty se sociálním zařízením, technická místnost a nadstandartní, prostorný obývací pokoj se vstupem do zahrady. Součástí pozemku je bazén umístěný v zadní části zahrady s přímým vstupem z terasy u obývacího pokoje. Celková užitná plocha 1.NP je 120,24 m2.

Ve 2.NP s možností odděleného vstupu z chodníku, se nachází 2 pokoje pro děti a ložnice rodičů. Jak děti tak rodiče mají svou samostatnou koupelnu. Centrem tohoto podlaží je herna, která navazuje na terasu s pergolou a výhledem do okolních zahrad. Celková užitná plocha 2.NP je 121,86 m2.

V dochozí vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost /školky, školy, banky, pošta, restaurace (Hostivar 1,2), supermarkety (Kaufland, Billa, Penny, Lidl), sportoviště (Golf Hostivař, tenis, fotbal, hokejbal, cyklostezky), Hostivařská přehrada s lesoparkem a další potřebné služby. MHD se spojením na metro A a C, resp. vlak na Hlavní Nádraží v pěší dostupnosti.

Jedná se o lokalitu, která vás, skloubením tichého soukromí s maximální vybaveností určitě nadchne.

Podrobnější informace o projektu a dalších variantách, získáte u našeho manažera prodeje nebo přímo na webových stránkách tohoto projektu happyhouses.cz. Tento projekt vám velmi doporučujeme.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: řadový dům

N

eneregická náročnost : "A"

N

velikost: 6+kk + 1.PP

N

užitná plocha : 418 m2

N

pozemek : 441 m2

N

zastavěná plocha : 184 m2

N

zahrada : 154 m2

N

terasa : 24,4 m2

N

výtah : ano

N

garážové stání : 3-6 stání

N

parkovací stání před domem : 2 x

N

orientace : JV, JZ, SV

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz