Rodinný dům 6+2, Praha 6 Řepy 380 m2

Cena: prodáno

Praha 6 - Řepy, Na Fialce II.Popis

PROGRESS Vám nabízí ke koupi řadový rodinný dům 6+1, o obytné ploše 265 m2 na adrese Na Fialce II., Praha 6, Řepy. Dům se nachází v dobrém, udržovaném stavu. Skládá se ze 4. podlaží (1.PP a 3.NP), 2 teras, zahrady, garážového stání pro 2 vozy a vyhrazeného venkovního stání pro 1 vůz.

Popis nemovitosti :
1.PP : vstupní hala, hala se schodištěm do 1.NP s úložným prostorem pod schodištěm, prostorná technická místnost se vstupem do garáže pro 2 vozy.
1.NP : kuchyně se vstupem na terasu, prádelna, koupelna, wc a obývací pokoj se vstupem na zahradu.
2.NP : 2 dětské pokoje, ložnice s výstupem na terasu, koupelna s vanou a wc, technická místnost a hala s vestavěnými skříněmi.
3.NP : podkroví se šatním prostorem, které lze rozdělit na samostatné 2 místnosti.

Součástí domu je zahrada o velikosti 87 m2. Zastavěná plocha domu činí 88 m2. Zastavěná plocha a nádvoří 146 m2. Dům byl do současné doby pronajímán. Vhodné jak k bydlení tak jako investiční záležitost.
Popis lokality :
Rodinný dům se nachází blízko „Japonské a Německé školy“ . V pěší dostupnosti se dále nachází lesopark, kde můžete s dětmi aktivně trávit volný čas. V okolí dětské hřiště, naučná stezka, cyklostezka, vyhlídková věž s tobogánem a další.
Popis lokality :
Výhodná poloha s dobrou dostupností na letiště Václava Havla. V dojezdové vzdálenosti nákupní centrum Zličín a Nové Butovice. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost (školy, školky, zdravotní zařízení, obchody a další). Dobrá dostupnost na pražský okruh, 10 min. metro Petřiny.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotéčním úvěrem, který vám pomůžeme vyřídit.

Pro více informací nebo případnou prohlídku po dohodě s makléřem nemovitosti. Volné ihned. Velmi doporučujeme.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: řadový

N

vlastnictví : osobní

N

stav domu: původní udržovaný

N

velikost: 6+2

N

Užitná plocha : bude upřesněno

N

Pozemek: 233 m2

N

Zahrada : 112 m2

N

Zastavěno : 121 m2

N

Inženýrské sítě : vše

N

Parkování : garáž

N

venkovní parkování : 2 vozy

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz