Rodinný dům 4+kk, Újezdec u Luštěnic už.pl. 112 m2

Cena: Prodáno

Újezdec u Luštěnic, okres Mladá BoleslavPopis

PRODÁNO !!!

PROGRESS Vám nabízí na prodej velmi hezkou novostavbu přízemního rodinného domu o velikosti 4+kk, který se nachází v nově vznikající lokalitě rodinných domů v obci Újezdec u Luštěnic. Dům o užitné ploše 113m2, postaveném na pozemku o velikosti 876 m2, z toho zastavěná plocha domu 143 m2.

Dispozice domu tvoří zádveří 5,60m2 s přímým vstupem do obývacího prostoru 37,46m2 včetně kuchyňského koutu 8,40 m2. Z obývacího prostoru je vstup na terasu, dále do ložnice se šatním prostorem 12,38 m2 jejíž součástí je koupelna 4,59m2 včetně sprchového koutu. Technická místnost umístěná vedle zádveří je vybavena tepelným čerpadlem a díky tomuto vybavení je dům nízkoenergetický. Vedle technické místnosti se nachází 2 dětské pokoje (11,48m2, 9,59m2) a koupelna s vanou 4,80m2.

V současné době se dům nachází v exteriéru v rozestavěném stavu tzn. probíhají dokončovací práce na zahradě, příprava krytého zahradního přístřešku – pergoly. Není dokončeno oplocení domu včetně vstupního prostoru – branky. Na pozemku jímka na dešťovou vodu o objemu 7 m3. Možný vzhled exteriéru viz. foto vizualizace.

Obec Smilovice, stejně jako její část Újezdec, má dnes již komfortně vyřešené dopravní spojení do okolních měst jako je Nymburk, Mladá Boleslav či hlavní město Praha. Samozřejmostí obce je školka, škola, zdravotní středisko, dětská hřiště i spousta krásné přírody na trávení volnočasových aktivit. Nedílnou součástí je překrásný rybník o rozloze 1,2 ha, který je využíván ke sportovnímu rybolovu.
Domy se nacházejí na nově vybudované komunikaci v části vesničky Újezdec u Luštěnic. Železniční stanice je vzdálená 8 minut pěšky od vašeho nového moderního bydlení uprostřed zeleně v Rezidenci Smilovice.
Samotná obec Smilovice se nachází v okrese Mladá Boleslav ve Středočeském kraji a rozkládá se na rozloze 14,95 km2. Je vzdálena 15 km od Mladé Boleslavi a 40 minut od hlavního města Prahy. 5 min. od obce je napojení na dálnici D10, která spojuje Prahu a Brno. Obec Smilovice je členem dobrovolného svazku Region Taxis Bohemia a MAS Svatojiřský les, jejichž posláním je zkvalitňovat život na venkově.

Podrobnější informace k současnému stavu domu obdržíte na tel. 602 206 394, p. Ladislav Dvořák.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

energická náročnost : "B"

N

velikost: 4+kk

N

užitná plocha : 112 m2

N

pozemek : 876 m2

N

zastavěná plocha : 143 m2

N

zahrada : 733 m2

N

parkovací stání před domem : 2 x

N

k nastěhování : info kancelář

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz