Rodinný dům 3+1, Žebnice obyt. pl. 80 m2

Cena: prodáno

obec Žebnice, Plasy, okres Plzeň - severPopis

PROGRESS Vám nabízí samostatný rodinný dům o velikosti 3+1, o obytné ploše cca 80 m2, situovaný na pozemku lichoběžníkového tvaru o celkové výměře 791 m2, nacházející se v malebné obci Žebnice, přibližně 5 km severně od města Plasy. Obytná část domu se je situována v přízemí domu, dva pěkné, světlé pokoje s orientací k jihu a na východ (12m2 a 14m2), prostorná kuchyně (20m2), z původní komory provedená koupelna, ložnice (17,5m2), z předsíně je vstup po schodech na půdu v podkroví s potenciálem dalšího využití.
Dům byl postaven cca v roce 1910, je tradiční vyzdívané cihelné konstrukce se deklovou střechou a taškovou krytinou. Stropy jsou dřevěné trámové. Stavba je z malé části podsklepena. Vytápění domu je kamny na tuhá paliva, dva komíny. Voda je přivedena do domu z vlastní studny, ohřev el. boiler. Studna je nová, kopaná, skružená, hloubka cca 6 m. V domě je většina oken po výměně za nová, kvalitní, dřevěná eurookna ve stylovém provedení, jinak je dům v původním, dobrém, udržovaném stavu určen k rekonstrukci. Dům je do současné doby využíván k rekreačním účelům. Na pozemku se nachází dřevník a suché WC.
Dům se zahradou tvoří přirozený celek typického vesnického stavení, pěkné klidné místo, prosluněná zahrada s orientací k východu a jihu. Po rekonstrukci možno využít jak pro bydlení, tak i k rekreaci.
V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte našeho makléře pana Miloše Snaka +420 608 206 394. Velmi doporučujeme – zajímavá nemovitost.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatný RD

N

velikost: 3+1

N

obytná plocha : 80 m2

N

pozemek : 791 m2

N

zastavěná plocha : 131 m2

N

zahrada : 660 m2

N

parkování : na pozemku

N

volné : dle dohody

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz