Prodej chalupy, Píšť, okres Pelhřimov pozemek 3406 m2

Cena: prodáno

Píšť u Humpolce, okres PelhřimovPopis

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Píšť, okres Pelhřimov.  Nemovitost se nachází  58 km po dálnici D1 od Prahy. Současný stav nemovitosti je původní, nutná rekonstrukce. Půdorys zastavěné plochy domu je do tvaru U. Uprostřed nemovitosti se nachází dvorek o výměře 207 m2. Nemovitost je tvořena bytovou částí 3+kk (velká obývací kuchyně a dva samostatné pokoje) a navazující hospodářskou částí, která se využívala jako sklad nářadí, dřevník či stodola. Vytápění je na tuhá paliva. Pitná voda z vlastní studny, odpad je sveden do jímky.  Nemovitost leží na pozemku o velikosti 3406m2 z toho zastavěná plocha pozemku tvoří 724m2. Po rekonstrukci vhodné pro rekreaci i k trvalému bydlení. V okolí se nachází rybníky, lesy, cyklistické tratě. V obci se nachází obecní úřad, knihovna, hasičská zbrojnice, obchod s potravinami, společenský sál. Ve vzdálenosti 1,5 km se je obec Hořice, kde naleznete obchod s potravinami, pohostinství a další.  Z obce odjíždějí přímé autobusové linky do Zruče nad Sázavou a Pelhřimova. Možno financovat prostřednictvím hypotečního úvěru.

Malebná obec v dostupné vzdálenosti od Prahy s celkovým počtem obyvatel 72 nabízí klidné a příjemné bydlení v přírodě a blízko vodní nádrže Želivka.

Okolí poskytuje spoustu možností, jak aktivně trávit volný čas. Pěší túry či projíždky na kolech po okolní krajině. Dále můžete navštívit zříceninu hradu Klosterberg (Zahrádka),  vodní nádrž Švihov se zemní sypanou hrází vybudovaná v letech 1965-1974 ( vodárenský systém s největší úpravnou pitné vody v České republice. Její hráz je vysoká 58 m a 620 m dlouhá) a nebo můžete navštívit přírodní koupaliště s kempem, které se nachází nedaleko obce Kožlí.

Obec se nachází 58 km od Prahy ve směru na Jihlavu. V obci se nachází autobusová zastávka odkud se dostanete do obce Zruč nad Sázavou a do Pelhřimova.  V těsné blízkosti této lokality se nachází dálnice D1. Autem nebo jiným dopravním prostředkem můžete navázat na širokou síť dopravní infrastruktury.Vlastnosti a vybavení

N

typ nemovitostí: chalupa, vesnické stavení

N

velikost : 3+kk

N

obytná plocha : cca 80 m2

N

zastavěná plocha : 724 m2

N

zahrada : 2682 m2

N

pozemek : 3406 m2

N

vytápění : tuhá paliva

N

parkování : před domem, na pozemku

N

stav : původní - před rekonstrukcí

N

vlastnictví : osobní

N

el.: 220/400 V

N

jímka : ne

N

studna : ano

N

odpad : trativodem

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz