Menu

Viladům 9+1+kk (typ 23E) Praha 10 Malešice 363 m2

Cena: 21 862 512 Kč

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

ZAČÍNÁME PŘIPRAVOVAT PRODEJ II. ETAPY VILADOMŮ !!!!

Prodej posledního  unikátního moderního viladomu z I. etapy (rohový řadový RD) o velikosti 9+1+kk / 4T v nově budovaném projektu “Vily pod Třebešínem” mezi ulicemi Kaňkova a Na Univerzitním statku v Praze 10 – Malešicích. Dům se skládá z 1.PP a 2.NP o podlahové ploše 290 m2. Užitná plocha domu činí 355 m2 (výměra s terasami), obytná plocha domu 288 m2, zahradou a krytým parkovacím stáním před domem pro 2 auta. Nemovitost o třech podlažích se nachází na pozemku o výměře 540 m2, z toho zastavěná plocha 110 m2.

Vila typu “E” je luxusní vila s pěti velkorysými ložnicemi. Obývací pokoj společně s jídelnou tvoří plochu, která nadchne pocitem z prostoru. Tento pocit umocní stropy o výšce 3,5 m v obývacím pokoji. Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjímečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení.
Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě.

Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Podrobnější informace o volných rodinných domech vám poskytneme osobně v prodejním místě naší společnosti nebo přímo na stránkách projektu www.vilypodtrebesinem.cz.

TĚŠÍME SE NA VÁS

Váš PROGRESS REALITY GROUP s.r.o.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 9+1+kk

N

užitná plocha : 363 m2

N

pozemek: 540 m2

N

zastavěná plocha : 110,14 m2

N

podlahová plocha : 290 m2

N

terasa, balkón : 73 m2

N

kryté stání : 2

N

venkovní stání : 1

Kontaktní informace

Jana Dvořáková

Jana Dvořáková

asistentka

  • +420 602 290 191
  • info@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz