Menu

Rodinný dům 9+1+kk (typ 23-E) Praha 10 Malešice 363 m2

Cena: 21 862 512 Kč

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

“Vily pod Třebešínem” – jedinečný projekt rodinných viladomů ve staré vilové zástavbě mezi ulicemi Chládkova a ul. U universitního statku. Nabízíme vám unikátní moderní dům 9+1+kk se třemi terasami o celkové užitné ploše 363 m2 s krytým parkovacím stáním pro 2 auta a 1 venkovní stání.
Vila typu “E” poskytuje čtyřčlenné rodině dostatek komfortního prostoru a navíc další dvě ložnice pro dva páry. Podlahová plocha domu je 290 m2, terasy o celkové ploše 73 m2. Nemovitost o dvou nadzemních podlažích se nachází na pozemku o výměře 540 m2, z toho zastavěná plocha 110,14 m2. Díky skvělému dispozičnímu řešení, které umožňuje pohodlný vstup z obytných místností do venkovního prostředí pocítíte dokonalé propojení interiéru s exteriérem. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení.

Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě.
Rodinné domy se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: samostatně stojící

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 9+1+kk

N

užitná plocha : 363 m2

N

pozemek: 540 m2

N

zastavěná plocha : 110,14 m2

N

podlahová plocha : 290 m2

N

terasa, balkón : 73 m2

N

kryté stání : 2

N

venkovní stání : 1

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz