Menu

Prodej bytu 4+1, Praha 1 Staré Město 127 m2

Cena: info v kanceláři

Praha 1 - Staré Město, Staroměstské náměstíPopis

Nabízíme vám vyjímečný byt v samém centru Prahy o výměře 127 m2 s balkónem, nacházející se  ve 4. podlaží novorenesančního činžovního domu jen pár kroků od Staroměstského náměstí v ulici Staroměstské náměstí.
Interiér bytu nabízí prostornou vstupní halu s klenutým stropem, koupelnu s vanou, samostatné wc, krásný obývací pokoj s dřevěným historickým stropem, 2 pokoje, menší pokojíček a kuchyň se vstupem na balkón s výhledem do vnitrobloku. Orientace oken je do ulice Dlouhá, na Staroměstské náměstí tak i do vnitrobloku domu.
Byt má vysoké stropy s unikátními dřevěnými prvky s historickou malbou a sádrové stropy s ornamenty. Původní renovované parkety, dvoukřídlé dveře s rytým sklem nebo dřevěná repasovaná špaletová okna. Kuchyňská linka je kompletně vybavena. V domě bude zhotoven nový výtah. Součástí bytu je 10 m2 velký sklep. Krásný výhled na Staroměstské náměstí a okolí.
Unikátní místo poskytuje veškeré výhody bydlení v centru: v pěším dosahu MHD, jedinečný výběr restaurací, obchodů a služeb, kulturní vyžití a mnoho dalšího. Parkování pro rezidenty po celé Praze 1. K oddechu v zeleni slouží například Letenské sady na protějším břehu Vltavy s krásným výhledem na Pražský hrad a okolí.

 Vlastnosti a vybavení

N

Typ domu : cihla

N

Dispozice : 4+1

N

výměra : 127 m2

N

Podlaží: 4

N

Vlastnictví: osobní

N

Výtah : ve výstavbě

N

Volné: ihned

N

Stav: velmi dobrý 

N

Vybavení bytu : částečné

N

Tel./internet: ano

N

Topení: plynové

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz