NEJLEPŠÍ HYPOTÉKA, Praha 4 Podolí Copy

Cena: dle bonity klienta

Praha 4 - Podolí, Brabcova 1159/2Popis

NAJDEME VÁM NEJLEPŠÍ HYPOTÉKU

PROGRESS

Společnost PROGRESS je vázaným zástupcem skupiny GEPARD finance a.s. jejíž hlavní činností je co nejrychlejší a nejvýhodnější zprostředkování hypotéčního úvěru. Spojení prodeje nemovitosti a zrealizování hypotéky v jednom balíčku se ukázalo jako velmi výhodné jak pro naše klienty tak i pro celý proces prodeje nemovitosti. Důvodem je především urychlení a koordinace celého procesu prostřednictvím jedné společnosti.

Jsme připraveni vám zajistit prodej vaší nemovitosti včetně vyřízení hypotéčního úvěru k vaší nemovitosti a to najednou a bez starostí a co nejvýhodnějších podmínek na bankovním trhu.

PRODUKTY, KTERÉ PRO VÁS BEZPLATNĚ ZPROSTŘEDKUJEME :

  • Hypotéční úvěry
  • Stavební spoření včetně úvěrů ze stavebního spoření
  • Pojištění
  • Spotřebitelské úvěry
  • Bezúčelové úvěry
  • Americké hypotéky

Zpracujeme pro Vás kompletní analýzu a předložíme Vám Vaše možnosti na získání úvěru ve všech bankovních domech, čímž Vám prokazatelně ušetříme čas, peníze a mnoho administrativních úkonů. Pravděpodobně Vám navrhneme levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Hypotéční makléř GEPARD FINANCE  Vám usnadní orientaci na trhu

Pokud si chcete kvalitně a správně vybrat nejvhodnější typ financování z nabídek jednotlivých bank, je pro Vás výhodnější využít služeb hypotéčního makléře, než obcházet jednotlivé banky a individuálně hledat optimální řešení. Pro správný výběr vhodného typu úvěru je důležité porovnání a analýza Vašich možností.

Hypotéční specialista GEPARD FINANCE Vám bezplatně zpracuje kompletní analýzu a předloží Vaše možnosti na získání úvěru ve všech bankovních domech, čímž Vám prokazatelně ušetří čas, peníze, mnoho administrativních úkonů. S největší pravděpodobností Vám navrhne levnější a kvalitnější řešení, než by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

Hypotéční specialista doporučí a kompletně zajistí vyřízení nejvhodnější nabídky financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu přímo pro Vás

Do návrhu financování zahrnujeme klientovi bonusy a slevy, které naše společnost poskytne díky dlouhodobé a kvalitní spolupráci s hypotečními domy a díky vysokým objemům zpracovaných hypoték předaných do bank. Samozřejmostí je začlenění do úvěru např. akčních nabídek a poplatkových zvýhodnění, které banky v jednotlivých obdobích nabízejí.

Přijďte k nám nebo volejte paní Janu Dvořákovou +420 602 290 191, e-mail : jana.dvorakova@gpf.cz

Těšíme se na Vás.

Váš PROGRESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vlastnosti a vybavení

N

:

Kontaktní informace