Stavební pozemky, Praha 10 Dubeč od 700 m2

Cena: prodáno

Praha 10 - Dubeč, Na HorkáchPopis

Naše společnost PROGRESS v červenci 2008 jako investor pořídila  pozemek o velikosti 1 ha v městské části Praha 10 – Dubeč. Celý pozemek zasíťovala (plynofikace, elektro, vodovod a kanalizace). Pozemek se přeparceloval na menší parcely od 700 m2 do 950 m2 a následně došlo k prodeji stavebních pozemků.

Jedná se o lokalitu ohraničenou z jedné strany ulicí „Na Horkách“ a z druhé strany lemované borovým lesem.Městská část Praha – Dubeč poskytuje svým obyvatelům velmi dobrou infrastrukturu ( zdravotní středisko, lékárna, pošta, základní škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště, obchody, služby (jako kadeřnictví, pedikúra, kosmetika…),městská policie atd.). Možnost aktivního trávení volného času. Dopravní dostupnost do centra Prahy je velmi dobrá, a to jak autem, tak i MHD (autobusy č. 228, 229 ze stanice metra Skalka a č. 240 do Petrovic ).

OKOLÍ DUBČE : Rohožník – je dominantní výšina nad zákrutem Říčanky u Dubečka (279 m.n.m.), významným archeologickým místem nejstaršího osídlení v okolí. Název sahá do doby kamenné. Slatiny – se nazývá oblast severozápadně od Dubče při Hostavickém potoku, kde se nachází nejmladší vodní plocha Dubče. Staliny jsou převážně zahrádkářskou kolonií. Jankov – je nejvyšším bodem v okolí Dubče ( 297 m.n.m.)s malým remízem na vrcholu. Nachází se zde místo tzv. výrazné rozcestí zvané „U tří kamenů“, kde se údajně měli v červnu 1608 sejít císař Rudolf s Matyášem a dohadovat se o osudu české koruny.

 

 Vlastnosti a vybavení

N

Počet pozemků : 8

N

Inženýrské sítě : vše

Kontaktní informace