Pronájem bytu 3+kk, Praha 4 Podolí už.pl. 98 m2

Cena: 28.000,-Kč + poplatky

Praha 4 - Podolí, Brabcova 1159/2Popis

PROGRESS Vám nabízí k pronájmu velmi hezký byt o velikosti 3+kk / 98 m2 včetně 2 balkonů, situovaný ve 4. patře moderního bytového domu s 24 hodinovou recepcí a ochranou službou, který získal ocenění jako stavba roku 2003.
Byt se skládá ze 3 místností : dětský pokoj s vestavěným patrem vyrobeným z kvalitního dřevěného materiálu, ložnice vybavená šatní skříní a klimatizací, se vstupem na balkón s východní orientací a obývací pokoj jehož součástí je kuchyňský kout vybavený všemi spotřebiči, jehož součástí je druhý balkón s výhledem do vnitrobloku se západní orientací. V prostorné předsíni je umístěna koupelna s vanou a wc, druhé samostatné wc a prostorná technická místnost se šatním prostorem s přívodem pro pračku.
Vybavení jednotky : dřevěná okna, bezpečností vstupní dveře, vnitřní žaluzie, alarm. Na podlahách laminátová krytina, dlažba.
Dopravní dostupnost :
V pěší dostupnosti bus č. 134 směr metro C – Pražské povstání nebo na druhou stranu ve směru – Podolské nábřeží, kde můžete přestoupit na tram č. 2,3,17 směr centrum nebo do Modřan.

Vybavenost okolí :
V okolí se nachází základní škola, mateřská školka, sportovní hřiště na Podolském náměstí u Sokola Podolí nebo sportovní oddíl Sokol Pankrác. V blízké dostupnosti se nachází velmi oblíbené centrum Žluté lázně, které nabízí mnoho sportovního vyžití dále mnoho obchůdků s potravinami, květinářství, restaurace, zdravotní zařízení, veterinář atd.

Ostatní :
Součástí pronájmu je sklepní prostor, umístěný v 1.podzemním podlaží v místě garáží. V případě zájmu možnost pronájmu garážového stání pro 1 vůz. Cena garážového stání činí 2.000 Kč/měsíčně. Veřejné parkování v okolí na modrých zónách bez problému.

Měsíční nájem činí 28.000,-Kč + poplatky cca 8.500 Kč + el. (převod na nájemce).

Velmi doporučujeme. V případě zájmu o prohlídku či více informací volejte paní Janu Dvořákovou +420 606 064 772.Vlastnosti a vybavení

N

Typ domu : smíšený

N

Dispozice : 3+kk

N

výměra : 99,30 m2

N

Podlaží: 5 / 4.patro

N

Vlastnictví: osobní

N

Měsíční poplatky : cca 8.500 Kč

N

El. energie : převod na nájemce

N

Vybavení bytu : částečné

N

Parkování : před domem

N

Garážové stání : 2.000 Kč

N

Sklep : ano     

N

Tel./internet: ano

N

Volné: od 1.4.2024

Kontaktní informace

Jana Dvořáková

Jana Dvořáková

specialista na nemovitosti, hypotéční poradce

  • +420 602 290 191
  • info@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz