Menu

Viladům 8+1 (typ 9A), Praha 10 Malešice 287 m2

Cena: rezervace

Praha 10 - Malešice, ChládkovaPopis

“Nový projekt v Malešicích zahájen”. K dispozici krásné viladomy od 7+kk do 9+1+kk.
Nabízíme vám luxusní moderní vilu 8+1 s třemi terasami, balkonem, garáží pro dvě auta a dvěmi parkovacími místy v nově budovaném projektu “Vily pod Třebešínem”, o celkové užitné ploše 287 m2. Podlahová plocha domu je 248 m2, terasy a balkon 39 m2. Nemovitost o třech podlažích se nachází na pozemku o výměře 296 m2, z toho zastavěná plocha 101,53 m2. Vila typu “A” je luxusní vila s dostatečným prostorem pro velkou rodinu se zázemím poskytující wellness, místo pro velkou saunu a další komfortní detaily moderního bydlení. Nový projekt “Vily pod Třebešínem” je vyjimečný díky své architektuře, funkčnímu uspořádání i skvělé poloze. Harmonické moderní nízkoenergetické domy uprostřed původní vilové zástavby Malešic jsou navrženy podle nejmodernějších trendů v souladu se zásadami zdravého bydlení.
K prodeji nabízíme domy a vily o velikosti 7+kk až 9+1+kk. Meandrovité uspořádání uličního profilu poskytuje obyvatelům jednotlivých domů dostatek soukromí a nerušeného klidu. Vily se vyznačují funkčním dispozičním řešením, použitými materiály v prémiové kvalitě.
Vily se prodávají v provedení Shell & Core což znamená : exteriér: v dokončeném stavu včetně veškerých venkovních povrchů, osazeného trávníku, dokončené fasády, osazených dveří, oken a zábradlí, napojení veškerých sítí v objektu domu. Interiér: jedná se o kompletně dokončenou hrubou stavbu, při vstupu do interiéru uvidíte neomítnuté obvodové stěny a stropy, železobetonové schodiště a přivedená veškerá média. Tím získáváte unikátní možnost zcela libovolně upravit dispozici objektu a zvolit tak veškeré povrchové materiály zcela dle svého vkusu. Unikátní dostupnost do centra Prahy a veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. V těsné blízkosti vil má zastávku autobus, který vás dopraví za 8 minut na zastávku trasy A pražského metra. V bezprostředním okolí se nachází nedávno zrekonstruovaný Malešický park sousedící s Malešickým lesem, sportovní zařízení nebo nákupní centra. Kompletní dokumentaci a katalog zašleme na vyžádání.Vlastnosti a vybavení

N

typ domu: novostavba

N

stav prodeje: shall and core

N

velikost: 8+1

N

užitná plocha : 287 m2

N

pozemek: 296 m2

N

zastavěná plocha : 101,53 m2

N

terasa, balkón : 39 m2

N

garáž : 2garáž

N

venkovní stání : 2 x

N

:

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz