Byt 3+kk, Praha 8 Libeň 62m2

Cena: pronajato

Praha 8 - Libeň, VosmikovýchPopis

PROGRESS Vám nabízí k pronájmu velice hezký částečně zařízený byt po rekonstrukci o velikosti 3+kk, 62 m2 nacházející se ve 2. patře cihlového domu na Praze 8, Libeň, ul. Vosmíkových. Byt nebyl po rekonstrukci ještě obýván.
Popis nemovitosti:
K dispozici jsou 2 pokoje a oddělená jídelna s kuchyňským koutem. Jeden pokoj je neprůchozí, druhý (obývací pokoj) je průchozí do místnosti s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavená kvalitními novými spotřebiči (el. trouba, indukční deska, myčka, lednice). Obývací pokoj je částečně vybaven – sedací souprava, závěsy a záclony. Samostatný pokoj je vybaven šatní stěnou, závěsem a záclonami. Ve vstupní chodbě je k dispozici vestavěná skříň se zabudovaným plynovým kombi kotlem na ohřev vody a vytápění. Koupelna je včetně toalety a sprchového koutu. Z chodby je dále vstup do místnosti s pračkou a úložným prostorem. Celý byt má nová dřevěná okna, na podlahách nové dubové parkety, plovoucí podlaha a dlažba.
Dostupnost a parkování :
Parkování v okolí domu. Výborná dostupnost na MHD, tram cca 10 min. chůzí.
Měsíční nájemné činí 15 900 Kč + zálohy na poplatky ve výši 500 Kč/os./měsíc + převod el. na nájemce.V případě zájmu o bližší informace či prohlídku nemovitosti kontaktujte našeho makléře. Velmi doporučujeme.


Vlastnosti a vybavení

N

Typ domu : cihlový dům

N

Dispozice : 3+kk

N

výměra : 62 m2

N

Podlaží: 3 / 2. patro

N

Vlastnictví: osobní

N

úložný prostor : ano

N

Výtah : ne

N

Měsíční poplatky : 500 Kč/os. + el.

N

Volné: ihned

N

Stav: po rekonstrukci

N

Vybavení bytu : částečné

N

Parkování : venkovní nevyhrazené     

N

Tel./internet: ano

N

Topení: plyn

Kontaktní informace

Miloš Snak

Miloš Snak

jednatel společnosti

  • +420 608 206 394
  • snak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz