Prodej bytu 3+kk, Praha 7 Holešovice 85,70m2

Cena: info kancelář

Přístavní, Praha 7 - HolešovicePopis

PROGRESS si vám dovoluje nabídnout zajímavý prosluněný byt v původním udržovaném stavu, který se nachází ve 4. NP/ 3.patro cihlového domu v pražských Holešovicích, v ulici Přístavní. Stáří domu cca 80 let, stav domu velmi dobrý. 7podlažní dům (1.PP a 6.NP) s výtahem.

Byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk / balkon / sklep v 1.PP, s celkovou podlahovou plochou 85,7 m² /+ velmi prostorná sklepní kóje o výměře 12 m².

Prostorná hala s přímým vstupem do komory, wc, spíže, na balkón, do dětského pokoje a do obývacího pokoje vč. kuchyňského prostoru z kterého je vstup do ložnice (možnost propojení s dětským pokojem). Vše v původním, udržovaném stavu, na podlahách parkety, dlažba, okna plastová. Koupelna s vanou je přístupná z obývacího pokoje.

Orientace oken na východ (obývací prostor vč. kuchyně, ložnice) a na jih (dětský pokoj a ložnice). Balkón s orientací do vnitřní části domu (světlíku).

Vytápění – plynový spotřebič waw, ohřev vody – elektrický bojler, vaření – plynový sporák.

Náklady na bydlení jsou velmi nízké, celkem 1.411 Kč měsíčně (vč. fondu oprav ve výši 86,-Kč) + spotřeba elektřiny a plynu.

Původně dělnická čtvrť je jedním z nejvíc trendy míst v Praze. Díky svému industriálnímu charakteru sice nepatří k nejkrásnějším, ale rozhodně je jednou z nejosobitějších. Právě zde najdete nejvyšší koncentraci alternativních kulturních center i uznávaných institucí, jimž průmyslová architektura zkrátka sluší. Až dostatečně nasytíte ducha, můžete občerstvit tělo v jednom ze zdejších bister, kaváren či restaurací, na které narazíte na každém kroku. A věřte, že je z čeho vybírat! Zklidnit mysl pak můžete v největším pražském parku Stromovka, který je odtud co by kamenem dohodil. Holešovice jsou zkrátka místem, kde se dobře žije.
Zastávka tramvaje je cca 2 min. od domu, parkování na ulici (zóny pro rezidenty a návštěvníky). Metro “C” stanice Vltavská v dostupnosti cca 10 min. tramvají 1,12,14,25 nebo 15 min. pěšky, nádraží Holešovice cca 8 min. busem č. 112, 156, 187, 201.
Energetická náročnost budovy : zatím uvedeno “G”. Platný PENB bude dodán v nejbližší možné době.

Majitel si vyhrazuje právo zvolit kupujícího dle jím stanovených kritérií.

Byt je možný financovat hypotéčním úvěrem, který vám co nejrychleji a za nejvýhodnějších podmínek na trhu vyřídíme.

V případě zájmu o podrobnější informace či prohlídku bytu, prosím kontaktujte pana Ladislava Dvořáka a to do 17.4.2022 pouze prostřednictvím emailu. Předem děkujeme.Vlastnosti a vybavení

N

dispozice: 3+kk

N

podl.pl. : 85,70 m2

N

balkón : 1,2 m2

N

patro: 3 / 4.NP

N

sklep: 12 m2

N

typ domu : cihla

N

vytápění : plyn waw

N

ohřev vody : el. bojler

N

vaření : plyn

N

parkování před domem: ano

N

Internet: ano

N

měsíční poplatky : cca 1.411 Kč

N

volné : dle dohody

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

jednatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz