Prodej bytu 3+kk, Praha 7 Holešovice 87m2

Cena: Prodáno

Přístavní, Praha 7 - HolešovicePopis

PROGRESS si vám dovoluje nabídnout velmi zajímavý, světlý byt 3+kk / 87m2 + sklep 12 m2, v původním udržovaném stavu, nacházející se ve 3.patře cihlového 7podlažního domu s výtahem v pražských Holešovicích, v ulici Přístavní. Stáří domu cca 80 let, stav domu velmi dobrý, nový výtah, fasáda, střecha, plastová okna.

Popis nemovitosti :
Prostorná vstupní hala s malým balkónkem, samostatné wc, prostorná šatna a úložný prostor. Obývací pokoj vč. kuchyňského koutu se vstupem do koupelny. Z obývacího pokoje přímý vstup do ložnice. Možnost propojení ložnice s dětským pokojem přístupným z haly bytu.
Orientace oken na východ (obývací prostor vč. kuchyně, ložnice) a na jih (dětský pokoj a ložnice). Balkón s orientací do vnitřní části domu (světlíku).

Vytápění : plynové – waw, ohřev vody – elektrický bojler.

Náklady na bydlení jsou velmi nízké, celkem 1.411 Kč měsíčně + spotřeba elektřiny a plynu.

Původně dělnická čtvrť je jedním z nejvíc trendy míst v Praze. Díky svému industriálnímu charakteru sice nepatří k nejkrásnějším, ale rozhodně je jednou z nejosobitějších. Právě zde najdete nejvyšší koncentraci alternativních kulturních center i uznávaných institucí, jimž průmyslová architektura zkrátka sluší. Až dostatečně nasytíte ducha, můžete občerstvit tělo v jednom ze zdejších bister, kaváren či restaurací, na které narazíte na každém kroku. A věřte, že je z čeho vybírat! Zklidnit mysl pak můžete v největším pražském parku Stromovka, který je odtud co by kamenem dohodil. Holešovice jsou zkrátka místem, kde se dobře žije.
Zastávka tramvaje je cca 2 min. od domu, parkování na ulici (zóny pro rezidenty a návštěvníky). Metro „C“ stanice Vltavská v dostupnosti cca 10 min. tramvají 1,12,14,25 nebo 15 min. pěšky, nádraží Holešovice cca 8 min. busem č. 112, 156, 187, 201.
Energetická náročnost budovy : zatím uvedeno „G“. Platný PENB bude dodán v nejbližší možné době.

Byt je možný financovat hypotéčním úvěrem, který vám co nejrychleji a za nejvýhodnějších podmínek na trhu rádi vyřídíme.

V případě zájmu o podrobnější informace či prohlídku bytu, prosím kontaktujte pana Ladislava Dvořáka – +420 602 206 394Vlastnosti a vybavení

N

dispozice: 3+kk

N

podl.pl. : 87 m2

N

balkón : 1,2 m2

N

patro: 3 / 4.NP

N

sklep: 12 m2

N

typ domu : cihla

N

vlastnictví: osobní

N

vytápění : plyn waw

N

ohřev vody : el. bojler

N

vaření : plyn

N

parkování před domem: ano

N

Internet: ano

N

měsíční poplatky : cca 1.411 Kč

N

volné : ihned

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz