Byt 3+1, Praha 4 Braník 64,80m2

Cena: prodáno

Praha 4 - Braník, ul. MezivršíPopis

Dovolujeme si vám nabídnout hezký světlý byt o velikosti 3+1, 64,8 m2 v osobním vlastnictví, nacházející se v 1. patře udržovaného panelového domu s výtahem ve velmi oblíbené lokalitě Braník, v lokalitě zastavěné rodinnými i bytovými domy. Byt se nabízí v dobrém, udržovaném stavu. Jádro bytu zděné. Na podlahách dlažba, plovoucí podlaha, koberec. Byt má k dispozici sklepní prostor (komoru) o výměře 1,1 m2.
Popis jednotky :
samostatné 3 pokoje o výměře (12,1 m2, 7,9 m2 a 20,3 m2), vstupní prostor (8,1 m2), kuchyň (11,3 m2) s jídelním koutem, koupelna s vanou a výklenkem pro pračku přístupná z prostoru kuchyně (3,1 m2) a samostatné wc (0,9 m2) umístěné v zádveří bytu. Majitelé bytu mohou využívat lodžii umístěnou v mezipatře domu. Orientace bytu SV, JZ.
Popis lokality :
Klidná lokalita a zároveň velmi dobře dostupná z centra Prahy má veškerou občanskou vybavenost ( základní škola, mateřská škola, městská hromadná doprava, obchodní centrum, pošta, sportovní zařízení a další). Parkování v okolí domu ( Možnost dokoupit 2 garáž pod domem).
Energetický průkaz bude brzy doplněn, tudíž je ze zákona prozatím uvedená klasifikace G.
Tuto nemovitost vám doporučujeme a nabízíme vám v případě zájmu o tuto nemovitost i možnost vyřízení hypotéčního úvěru.Vlastnosti a vybavení

N

Typ domu : panel

N

Dispozice : 3+1

N

výměra : 64,80 m2

N

lodžie/balkón : ano (mezipatro)

N

Patro: 1

N

Vlastnictví: osobní

N

Výtah : ano

N

Měsíční poplatky : 3.960 Kč

N

Volné: ihned

N

Stav: dobrý  

N

Tel./internet: ano

N

Topení: plyn

Kontaktní informace

Ladislav Dvořák

Ladislav Dvořák

Majitel a zakladatel společnosti

  • +420 602 206 394
  • dvorak@progressreality.cz
  • www.progressreality.cz