Byt 2+1, Praha 4 Podolí 56,7m2

Cena: pronajato

Praha 4 - Podolí, BrabcovaPopis

PROGRESS Vám nabízí k pronájmu velmi hezký, světlý byt po kompletní renovaci o velikosti 2+1, 56,7 m2 včetně balkónu nacházející se ve  3. NP hezky zrekonstruovaného cihlového domu ve velmi oblíbené lokalitě Prahy 4, Podolí v ul. Brabcova.
Popis jednotky :

Byt se skládá ze dvou pokojů, vstupní haly, kuchyně s jídelním koutem, koupelny s wc a balkónu. K dispozici sklep v suterénu domu.
Ložnice o velikosti 13,32 m2 (orientace na V) a obývací pokoj o velikosti 20,42 m2 (orientace na Z) jsou propojeny vstupním halou o velikosti 9,40 m2 ve které je umístěna kuchyně s jídelním koutem ( 7,12 m2) a koupelna s wc (4 m2). Z kuchyně je přímý vstup na balkón 2,44 m2 (orientace na V do vnitrobloku).
Byt se nabízí nezařízený, k dispozici nová pračka, myčka na nádobí a lednice s mrazákem. Vytápění bytu a ohřev vody prostřednictvím plynového kotle Buderus. Na podlahách jsou parkety, které prošly renovací, plovoucí podlaha a dlažba. Nájemce může využívat i sklep v suterénu domu a společnou zahradu domu.

Měsíční nájemné bytu činí 14.000 Kč + služby 1.290 Kč/3 os. + el., plyn (převod na nájemce).

Pro podrobnější informace kontaktujte prosím pana Miloše Snaka, který vám rád podá více informací a domluví si s vámi prohlídku. Velmi doporučujeme.Vlastnosti a vybavení

N

Typ domu : cihlový

N

Dispozice : 2+1

N

výměra : 56,7 m2

N

balkón : 2,44 m2

N

Podlaží: 3

N

Vlastnictví: osobní

N

Výtah : ano

N

Měsíční poplatky : 1.290 Kč + el., plyn

N

Volné: ihned

N

Stav: po renovaci

N

Vybavení bytu : nezařízeno

N

Parkování : venkovní veřejné   

N

Tel./internet: ano

N

Topení: plynové

Kontaktní informace