PROGRESS REALITY GROUP

Odbornost  – Profesionalita – Spolehlivost – Stálý tým

Jsme na trhu již 25 let. Naším cílem je poskytnout našim klientům kvalitní služby v oblasti realit a financí. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a individuální přístup ke všem klientům. Spokojenost našich klientů je u nás vždy na prvním místě.Kromě realitní činnosti také zajišťujeme pro klienty hypotéční úvěry. V naší společnosti čeká na vás stálý tým odborníků, kteří vám ochotně poradí a pomohou v oblasti realit. 

Historie společnosti

Realitní kancelář PROGRESS vznikla v roce 1995 a měla první sídlo v secesním domě na Praze 1, ul. Masarykovo nábřeží. Patřila mezi přední realitní kanceláře na českém realitním trhu s nemovitostmi.

V roce 2003 si společnost pořídila vlastní nebytové prostory na Praze 4, Podolí. Na této adrese působí dodnes.

Společnost vyrostla v jednu z prestižních realitních kanceláří v Praze, o čemž svědčí celá řada zrealizovaných prodejů bytů, pozemků, rodinných a činžovních domů s exkluzivní smlouvou od zájemců z České republiky i ze zahraničí.

 

Činnost realitní a developerská :

 

Na základě zkušeností a poptávce klientů se společnost rozhodla pro vlastní projekty výstavby. Jako jeden z projektů byla výstavba 35 vila domů v rezidenční lokalitě Stodůlky. Tento projekt byl zrealizován a dokončen v roce 2005.

 

Realitní kancelář PROGRESS  byla členem mezinárodní asociace realitních kanceláří  Fiabci.